Zestaw Vacuus Transferre

Szybki i wydajny transfer podciśnieniowy kwasów nukleinowych na membrany
a
a
Zestaw Vacuus Transferre przeznaczony jest do transferu fragmentów kwasów nukleinowych rozdzielnych w żelu agarozowym na membrany.

Zestaw Vacuus Transferre zapewnia:

  • bardzo szybki i wydajny transfer fragmentów kw.nukleinowych żelu na membranę - poniżej 50 minut, dzięki funkcji płynnej regulacji wielkości podciśnienia, która umożliwia dostosowanie warunków transferu do wielkości przenoszonych fragmentów DNA/RNA oraz stężenia agarozy w żelu, na którym je rozdzielono.
  • znaczną redukcję ilości zużywanych odczynników i buforów, dzięki zastosowaniu dużego rozmiaru pola transferu (20x30 cm) oraz kilku maskownic, które pozwalają optymalnie dobrać rozmiary efektywnego pola transferu do wielkości zastosowanego żelu
  • ograniczenie mechanicznych uszkodzeń i odkształceń żelu agarozowego w czasie transferu dzięki możliwości wykonania kilku etapów transferu ( denaturacja DNA, zobojętnienie) bezpośrednio w Komorze Vacuus Transferre.

ZAMAWIANIE

Nr kat.

Produkt

Wyposażenie

181-100

Zestaw Vacuus Transferre

Komora do transferu podciśnieniowego 20x30 cm
Maskownice (20x30 cm) - 3 szt., Pokrywa Komory,  Wąż łączący z Pompą podciśnieniową z płynną regulacją podciśnienia i manometrem.

CZĘŚCI ZAMIENNE do Zestawu Vacuss Transferre

Nr kat.

Opis

181-102

 Uszczelka silikonowa 20x30 cm

181-103

 Maskownica 20x30 cm

181-104

 Wąż podciśnieniowy


Zalecane wyposażenie uzupełniające

Nr kat.

Nazwa

Opis

190-101

Zestaw KTE Video